Armada Hayat Sokağı

Armada Hayat Sokağı®

Armada, yalnızca alışverişi değil; yaşamı ilgilendiren her şeyi bir arada sunuyor. Armada’da dünyanın birçok ülkesinde şubeleri bulunan dev marka zincirlerini bulmakla kalmayıp; en leziz tatların, sergilerin ve etkinliklerin tadını çıkaracaksınız. Alışverişten eğlenceye, kültür-sanat etkinliklerinden yemeğe, spordan müzik ziyafetlerine, çocuklar için farklı etkinliklerden büyükler için paintball ve go-karta, sinemadan açık hava restoranlarına kadar aradığınız tüm renkleri Armada’da bulabilirsiniz.

Armada tüm aile üyelerinin aynı anda keyif alabilmesi için de geniş olanaklar sunuyor. Çocuklar için planlanan etkinlikler; yaratıcı, öğretici, eğlenceli oyuncaklarla dolu mağazalar; yalnızca çocuklar için giyim alışverişi yapabileceğiniz birçok marka ile kendinizi ve çocuğunuzu çok daha özel hissedeceksiniz.

Alışveriş, spor, kültür-sanat etkinliklerinin yanında Armada Hayat Sokağı’nda bulunan ve gece geç saatlere kadar keyifli zaman geçirmeniz için hizmet veren restoranlarda birbirinden leziz yemeklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Armada Hayat Sokağı galerisi için tıklayınız


X